Club Brugge RSS

Dagelijks al het Club Brugge nieuws voor jou verzameld!

Club bibbert niet langer in het Park, maar wint het ook eens?

JEROEN BOSSAERT 13/04/16 – 09u01 © © Djordi D. Fotografie. Eerst het goeie nieuws: na twee jaar onder Michel Preud’homme is Club Brugge niet meer bang van de verplaatsing naar het Astridpark. Sla er de archieven op na en u zal vaststellen dat blauw-zwart angst heeft ingeruild voor vertrouwen. Dan het slechte nieuws: coach en spelers hebben de formule om te winnen nog altijd niet gevonden. Al lijken ze niet veraf meer. In november 2014 zuchtte een bestuurder van Club Brugge: “In Anderlecht gebeurt er iets met onze spelers. Ze komen dat veld op en… Tja……

Lees verder op Het Laatste Nieuws: Club bibbert niet langer in het Park, maar wint het ook eens?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *