Club Brugge RSS

Dagelijks al het Club Brugge nieuws voor jou verzameld!

7 beloften als Trainee bij de A-kern

Niet alleen onze A-kern haalde vorig seizoen de landstitel binnen. Ook ons beloftenelftal won de titel. Zeven spelers van die beloftenkern zullen vanaf de start van de voorbereiding op regelmatige basis ervaring mogen opdoen bij de A-kern van Blauw-Zwart. Ze doen dit als ‘Trainee’. Onze Club Academy introduceerde reeds vorig seizoen het concept ‘Trainee’. Trainees zijn spelers uit onze jeugdopleiding die de kans krijgen om stage te lopen bij onze A-kern. Ze komen niet noodzakelijk definitief bij de Brugse eliteploeg, maar vatten alvast de voorbereiding aan en doen zo ervaring op die…

Lees verder op Clubbrugge.be: 7 beloften als Trainee bij de A-kern

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *